Pracownik produkcji elementów betonowych

Dla jednego z naszych klientów w regionie Venray szukamy  pracownika produkcji do elementów budowlanych / betonowych.

Pomoc w codziennej produkcji w dziale elementów budowlanych.

Produkcja prefabrykowanych żelbetowych elementów elewacyjnych, wewnętrznych listew wnękowych, ścian rdzeniowych, płyt balkonowych, płyt galerii, schodów, podestów, kolumn, belek, okapów itp. Elementy te są wytwarzane w formach rozbieralnych.

Obowiązki:

Demontaż części formy

Czyszczenie form

Mocowanie przekładek do koszy wzmacniających

Umieszczanie koszy wzmacniających (z dźwigiem halowym)

Instalacja różnych urządzeń

Budowa demontowalnych części form

Pomoc w wylaniu betonu do form

Wykończenie, czyszczenie form przy zastosowaniu oleju uwalniającego

Utrzymanie działu w czystości

Wymagania:

Znajomość języka holenderskiego, niemieckiego bądz angielskiego na poziomie komunikatywnym

Umiejętność pracy w zespole

Elastyczne podejście i chęć do pracy w godzinach nadliczbowych i pracy na 2 zmiany

Gwarantujemy:

Możliowść pracy na długi okres czasu, przy dobrym funkcjonowaniu możliwość kontraktu bezpośrednio z zakładu

Wynagrodzenie € 12,37 + dodatki zmianowe

Zwrot kosztów podróży

Możliwość ubezpieczenia

Jesteś zainteresowany naszą ofertą, zgłoś swoja kandydature wysyłając CV na:

 0478-580647
 info@activepersoneel.nl

www.activepersoneel.nl

Region Venray
Numer referencyjny 2614

Ta oferta pracy

Zmiana pracy Praca zmianowa
Zatrudnienie w pracy Na określony czas z widokiem na stały
Kontrakt Pełny etat
Poziom Pożądane doświadczenie
Kandyduj
Elke Litjens
0478 580647

  • Z Active dostępne są różne umowy o pracę. Wybór zależy od osobistych preferencji. Czy decydujesz się na bezpieczeństwo, czy chcesz pracować elastycznie, czy też kombinację obu? Razem z nami określasz formę, która Ci odpowiada.

  • Umawiamy się jasno. W ten sposób każdy wie, co zamierza, i zakładamy, że wszystkie strony: ty jako pracownik, klient i my Active zachowamy zawarte umowy. Ważne są ustalenia dotyczące daty rozpoczęcia, godzin pracy, wynagrodzenia, pracy i tak dalej. Ponadto wspieramy wszystkie nasze mocne strony i dbamy o rozwój osobisty.