Pracownicy produkcji

Dla naszego pracodawcy z Meijel poszukujemy pracowników produkcji, najlepiej z okolicy, którzy są w stanie samodzielnie poprowadzić linię produkcyjną oczywiście po okresie przyuczenia / przeszkolenia.

Obowiązki:

  • Sortowanie pieczarek na taśmie
  • Sprawdzanie towaru, układanie na palety, kontrola wiader
  • Przygotowanie zamówień do transportu
  • Kontrola jakości , kontrola lini produkcyjnej
  • Prace porządkowe, czyszczenie sprzętu
  • Praca na wózku widłowym

Wymagamy:

  • Dobrą znajomość języka holenderskiego, niemieckiego, angielskiego
  • Elastyczne nastawienie jeżeli chodzi o godziny i dni pracy
  • Poczucie odpowiedzialności
  • Pracy / współpracy w zespole
  • Jesteś w stanie zachować kontrolę również w ruchliwym środowisku pracy
  • Potrafisz pracować fizycznie

Ze względu na pracę z artykułami spożywczymi zabrania sie uzywać biżuterii, kolczyków, sztucznych paznokci ani tym podobnych.

Dni robocze trwają od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami:

 0478-580647
 info@activepersoneel.nl

www.activepersoneel.

Region Meijel
Miasto Meijel
Numer referencyjny 2558

Ta oferta pracy

Zmiana pracy Zmiana dzienna
Zatrudnienie w pracy Stałe
Kontrakt Pełny etat
Poziom Pożądane doświadczenie
Kandyduj
Irena Pietruschka
0478 - 580 647

  • Z Active dostępne są różne umowy o pracę. Wybór zależy od osobistych preferencji. Czy decydujesz się na bezpieczeństwo, czy chcesz pracować elastycznie, czy też kombinację obu? Razem z nami określasz formę, która Ci odpowiada.

  • Umawiamy się jasno. W ten sposób każdy wie, co zamierza, i zakładamy, że wszystkie strony: ty jako pracownik, klient i my Active zachowamy zawarte umowy. Ważne są ustalenia dotyczące daty rozpoczęcia, godzin pracy, wynagrodzenia, pracy i tak dalej. Ponadto wspieramy wszystkie nasze mocne strony i dbamy o rozwój osobisty.