Spawacz TIG / Mig-Mag

Dla naszego pracodawcy z Venray poszukujemy doświadczonych spawaczy TIG MIG-MAG

Obowiązki:

  • Jest się odpowiedzialnym za spawanie i montaż części do kompletnych zestawów ze stali nierdzewnej, aluminium lub stali.
  • To za pomocą różnych technik spawania, takich jak Tig i Mig / Mag.
  • Możliwość niezaleznej pracy na podstawie rysunku technicznego.
  • Tworzenie niestandardowych komponentów i części konstrukcji.
Praca od zaraz, przy dobrym funkcjonowaniu możliwość pracy dlugoterminowej.

Jesteś zainteresowany ofertą i spełniasz powyższe wymagania to zapraszamy do kandydatury na te stanowisko.

 0478-580647
 info@activepersoneel.nl

www.activepersoneel.nl
Region Venray
Miasto Venray
Numer referencyjny 2421

Ta oferta pracy

Zmiana pracy Zmiana dzienna
Zatrudnienie w pracy Stałe
Kontrakt Pełny etat
Poziom Pożądane doświadczenie
Kandyduj
Irena Pietruschka
0478 - 580 647

  • Z Active dostępne są różne umowy o pracę. Wybór zależy od osobistych preferencji. Czy decydujesz się na bezpieczeństwo, czy chcesz pracować elastycznie, czy też kombinację obu? Razem z nami określasz formę, która Ci odpowiada.

  • Umawiamy się jasno. W ten sposób każdy wie, co zamierza, i zakładamy, że wszystkie strony: ty jako pracownik, klient i my Active zachowamy zawarte umowy. Ważne są ustalenia dotyczące daty rozpoczęcia, godzin pracy, wynagrodzenia, pracy i tak dalej. Ponadto wspieramy wszystkie nasze mocne strony i dbamy o rozwój osobisty.